Moeder van 4 kinderen pleegt zelfmoord in Marrakech
Een vrouw is vrijdag, net voor de iftar, van een gebouw van twee verdiepingen gesprongen in de wijk Mhamed in Marrakech.
- Marokko
Een man heeft maandag in Tanger zelfmoord gepleegd door van een gebouw te springen.
De man sprong van de vierde verdieping van een pand in de wijk Boukhalef. Meerdere beelden van zijn val werden op social media gedeeld.
Volgens plaatselijke media was de man 40 jaar en vader van drie kinderen. Zijn lichaam werd naar het Mohammed VI ziekenhuis in Tanger gebracht.
De politie heeft een onderzoek gestart en probeert uit te maken wat de man tot zijn wanhoopsdaad leidde.
Lees meer
Een vrouw is vrijdag, net voor de iftar, van een gebouw van twee verdiepingen gesprongen in de wijk Mhamed in Marrakech.
Een jongeman is maandag dood aangetroffen in een bos in de regio van Tanger. Hij zou uit liefdesverdriet zelfmoord hebben gepleegd.
Een vrouw, moeder van acht kinderen, heeft zelfmoord gepleegd door van de derde verdieping van een gebouw te springen in het noord-Marokkaanse Tetouan.
Een Marokkaanse vrouw heeft zondag haar dochter vermoord en vervolgens zelfmoord gepleegd in het Italiaanse Rome.
Een man heeft dinsdag in Tanger zelfmoord gepleegd na afscheid te hebben genomen van zijn kinderen.