Zoeken

Docente door collega’s van verkrachting gered in Tetouan

6 maart 2016 - 15:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een docente is eerder deze week op het nippertje aan een verkrachting ontsnapt in het noord-Marokkaanse Tetouan. Haar redding dankt ze aan haar collega’s.

Het slachtoffer werd in de school waar ze les geeft in de gemeente Beni Said door een onbekende man aangevallen volgens Al Akhbar.

De man probeerde haar vervolgens te verkrachten. Collega’s hoorden de vrouw gelukkig om hulp roepen en wisten de verkrachter weg te jagen.

De politie heeft een onderzoek gestart. Dankzij de beschrijving die de docente hen gaf kon de dader in slechts enkele uren worden geïdentificeerd. De politie is nu actief naar hem op zoek.

Lees meer

Meisje doet zelfmoordpoging in rechtbank Rabat na vrijlating verkrachter

Een jonge slachtoffer van verkrachting heeft in de rechtbank van Hay Riad in Rabat een zelfmoordpoging gedaan na de vrijlating van haar verkrachter.

Spaanse en Marokkaanse vrouwen ontvoerd en misbruikt in Sidi Kacem

Een Marokkaanse vrouw en haar Spaanse vriendin werden afgelopen vrijdag in Sidi Kacem door drie mannen ontvoerd en misbruikt.

Politie Tetouan arresteert gezochte drugsbaron

De politie in Tetouan heeft afgelopen woensdag een bekende drugsbaron gearresteerd tegen wie een tiental arrestatiebevelen liepen.

Homokoppel zwaar mishandeld in Beni Mellal

De beelden zijn ondraaglijk. In een filmpje dat eerder deze week op internet werd gedeeld wordt een homokoppel in Beni Mellal met veel geweld door een groep jongeren aangevallen.

Arts in Marokko geeft maagdelijkheidsattest aan zwangere vrouw

In de regio van Kenitra staat een arts deze week terecht voor het uitschrijven van een maagdelijkheidsattest aan een zwangere vrouw. De dokter zou dat voor een invloedrijke man...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team