Zoeken

Delegatie Mohammed VI: Marokkaanse zakenman ontkent gebruik Frans paspoort in China

12 mei 2016 - 17:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Said Ibrahimi, CEO van Casablanca Finance City Autority, vergezelt Koning Mohammed VI in China. De zakenman mocht woensdag het land echter niet binnen vanwege een visumprobleem.

Ibrahimi laat in een verklaring weten dat hij niet met zijn Frans maar met zijn Marokkaans paspoort naar China was vertrokken. Hij bevestigt dat hij geen visum had aangevraagd maar ontkent door de Chinese autoriteiten te zijn gearresteerd.

Na tussenkomst van de Marokkaanse ambassade in Peking werd de situatie in enkele uren geregeld en mocht Ibrahimi, net zoals de rest van de delegatie, het land in.

Verschillende media berichtten woensdag dat de Chinese autoriteiten de toegang tot het land aan de Marokkaanse zakenman hadden geweigerd omdat hij met een Frans paspoort en zonder visum reisde.

Lees meer

Koning Mohammed VI in mei in China verwacht

Koning Mohammed VI zal op 11 en 12 mei een staatsbezoek aan China brengen. Tijdens zijn verblijf zullen belangrijke handelsovereenkomsten worden ondertekend.

Foto’s: Koning Mohammed VI in China

Koning Mohammed VI is woensdag in China aangekomen voor een staatsbezoek. De monarch werd uitgenodigd door de Chinese president Xi Jinping. Foto’s.

Crash Egyptair: Marokkaanse bij slachtoffers

Een Marokkaanse vrouw behoort tot de slachtoffers van de crash van een toestel van Egyptair tussen Parijs en Caïro op donderdag.

Marokko zet Spaanse Kamerleden uit Sahara

De Marokkaanse autoriteiten hebben een delegatie van Spaanse kamerleden uit Galicië het land uitgezet. Het groepje was nog maar net in Laayoune aangekomen.

Marokkaanse zakenman laat corrupte verantwoordelijken veroordelen

In Chichaoua zijn twee corrupte verantwoordelijken tot gevangenisstraffen veroordeeld. Ze hadden 200.000 dirham aan een vastgoedontwikkelaar gevraagd om een project goed te keuren.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team