Marokko: lichaam gevonden buiten parlement in Rabat
Buiten het parlement in Rabat werd eerder deze week het lichaam van een man gevonden.
- Marokko
Een dakloze man is afgelopen weekend dood aangetroffen in Marrakech. De man zou zijn doodgevroren volgens de mensenrechtenorganisatie AMDH.
In een bericht op Twitter laat de organisatie weten dat de man ’s nachts buiten in de wijk Sebtyin in de oude medina van Marrakech sliep.
De bewoners van de wijk kenden hem. Een van hen vond zijn lichaam en waarschuwde de hulpdiensten. Het parket heeft een onderzoek bevolen.
Lees meer
Buiten het parlement in Rabat werd eerder deze week het lichaam van een man gevonden.
Een 47-jarige Marokkaan is dood aangetroffen in zijn woning in het Franse Solliès-Pont. Autopsie wees uit dat de man meer dan drie maanden geleden is overleden.
Het hof van beroep in Marrakech heeft afgelopen dinsdag een jongeman tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een bejaarde vrouw.
Een kindje van 4 jaar is woensdag in Chichoua in de regio van Marrakech overleden na de instorting van een muur door de zware windstoten.
Een politieagent is in het Marokkaanse Imintanout gearresteerd en in bewaring gesteld. Dat bericht de politieprefectuur van Marrakech.