21 september 2019 - 18:00 - Sport
Het personeel van de Pestana CR7, nieuw hotel dat door Cristiano Ronaldo in Marrakech wordt gebouwd, wordt door de Portugese international flink verwend.
Ronaldo bezoekt regelmatig het bouwwerf om zelf toe te zien op de vooruitgang van de werken. Wanneer hij dat doet aarzelt hij niet om de mensen die op het werf werken te gaan begroeten.
Volgens de werkers spreekt Ronaldo tijdens zijn korte bezoeken iedereen aan bij zijn voornaam, schudt hij handen en deelt hij geschenken en premies uit.
Al Akhbar bericht dat hij als een "heel lieve, open en warme man" wordt beschreven door de bouwvakkers. Ronaldo zou zelfs schoenen van een bekende merk aan meerdere arbeiders hebben geschonken. Hij gaf ook een premie van 3000 dirham aan een kokkin die maaltijden voor de arbeiders maakt, na haar tajine te hebben geproefd.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko