4 maart 2018 , 13:20 - Laila Amraoui - Sport
De spelers van Chabab Rif van Al Hoceima hebben donderdag in het Mimoune Al Arsi stadion unaniem besloten om niet te trainen.
Na hun aankomst in het stadion op donderdag, waar de spelers moesten trainen voor hun wedstrijd van het Botola-kampioenschap op zaterdag, weigerden ze het veld op te gaan.
Volgens Al Massae protesteerden de spelers, gecoacht door de Spanjaard Juan Pedro Benali, tegen de trage betaling van hun bonussen en salarissen.
Een speler die anoniem wil blijven vertelde aan het blad dat de spelers al drie maanden niet waren betaald en elf bonussen en een deel van hun seizoenpremies niet hadden ontvangen.
"We hebben verschillende keren geprobeerd telefonisch contact op te nemen met president Abdelilah El Hannach, maar hij antwoordt niet. We willen een overeenkomst vinden die alle partijen tevreden stelt.", aldus de speler.
Algerijnse televisie boycot Afrika Cup-wedstrijden Marokko
Walid Regragui bant clans uit Marokkaans elftal
Qatarese koninklijke familie strijkt neer in Zuid-Marokko
Algerijnse voetbalfans betalen fortuin voor Afrika Cup in Marokko
Tetouan doorstaat zwaarste regenval in 30 jaar tijd
Zwart beeld dreigt voor Marokkaanse IPTV-kijkers tijdens Afrika Cup
Walid Regragui bant clans uit Marokkaans elftal
Algerijnse voetbalfans betalen fortuin voor Afrika Cup in Marokko
Recordpremies voor Afrika Cup in Marokko
Klap voor Marokko: Achraf Hakimi mist start Afrika Cup
"Lamine Yamal heeft een fout gemaakt door Spanje te kiezen en niet Marokko!"
16-jarig fenomeen Ziyad Baha op weg naar Europese topclub
Marokko wint Arab Cup na krankzinnige finale tegen Jordanië
Manchester United vangt bot bij FIFA na klacht over Noussair Mazraoui