12 mei 2016 - 14:20 - Marokko
Khaoula, de jonge vrouw die actrice Dounia Boutazout een paar rake klappen gaf na een ruzie in Casablanca, werd streng gestraft door de rechtbank van Ain Sebaa.
Ondanks het besluit van Boutazout om haar klacht in te trekken, had de rechtbank besloten Khaoula Nkheili te vervolgen. De jonge vrouw werd deze week als gevolg tot een maand gevangenisstraf en een boete van 500 dirham veroordeeld.
De strenge straf komt als een verrassing. De ouders van Khaoula hadden Dounia Boutazout ontmoet, waarop de actrice had besloten om haar klacht in te trekken en de jonge vrouw niet te vervolgen.
De twee vrouwen kregen vorige maand ruzie in de wachtrij van een openbare dienst in Sidi Moumen. Dounia Boutazout was toen met een dubbele neusbreuk naar het ziekenhuis gebracht.
Lees meer
Ondanks het besluit van Dounia Boutazout om haar klacht tegen Khaoula Nkheili in te trekken, heeft het gerecht besloten de zaak verder te onderzoeken en Khaoula te vervolgen.
Dounia Boutazout en Khaoula Nkheili hebben het bijgelegd. De actrice heeft het bezoek gekregen van de familie van de jonge vrouw en haar vergeven.
Marokkaanse zangeres Najat Aatabou oordeelt dat actrice Dounia Boutazout fout heeft gehandeld in Casablanca. Zij moet als gevolg « haar excuses aanbieden » voor haar gedrag.
Loubna Abidar heeft een steunbericht aan Dounia Boutazout op haar Facebook gepubliceerd. Dounia werd maandag in een kantoor van de openbare dienst in Casablanca aangevallen.
Dounia Boutazout is maandag door een onbekende vrouw aangevallen in Casablanca. De Marokkaanse actrice werd gewond naar het ziekenhuis gebracht.
Dounia Boutazout ligt al een week in het ziekenhuis. Waaraan de Marokkaanse actrice lijdt is niet bekend.
De antiterrorisme rechtbank in Salé heeft eind deze week opnieuw strenge gevangenisstraffen uitgesproken tegen meerdere terreurverdachten.
De bestuurster die vorige week een politievrouw in Rabat in het gezicht had geslagen is vrijgelaten. Ze verschijnt op 7 juni voor de rechter.
Marokkaanse Premier Abdelilah Benkirane heeft met zijn bekende humor over de ruzie’s gesproken die hij met zijn vrouw Nabila heeft
Chaimaa is de jonge vrouw die vorige week met geweld werd kaalgeschoren door studenten van de universiteit van Meknes.