Koeien versperren weg tram Casablanca
Zeven koeien hebben woensdag de weg versperd van de tram in Casablanca. De dieren waren verloren gelopen in de wijk Al Oualaa.
12 juli 2013 - 14:14 - Marokko
Reda El Mensouri uit Casablanca verplaatst zich uit milieuvriendelijke overwegingen enkel met de fiets in de Marokkaanse metropool. Zijn trips filmt hij en deelt ze op internet, om mensen aan te moedigen de fiets te nemen.
Lees meer
Zeven koeien hebben woensdag de weg versperd van de tram in Casablanca. De dieren waren verloren gelopen in de wijk Al Oualaa.
Bij de ontploffing van een gasfles donderdagvoormiddag in Casablanca, raakten tien mensen gewond. Vier slachtoffers verkeren in een ernstige toestand.
De Spaanse Sergio Aznarez, autistisch en blind, is vrijdag met zijn fiets vanuit Cuenca in Spanje, naar Tinghir vertrokken, om zijn weldoenster te ontmoeten.
Moataz Mraghni is een vastberaden man. De Tunesiër wil ruim 5000 km met de fiets afleggen om zijn liefde aan een Marokkaans meisje te verklaren en haar ten huwelijk te vragen.
Een toestel van easyJet werd zondag gedwongen om een noodlanding te maken in Casablanca. Een vogel was kort na het opstijgen in één van de motoren terechtgekomen.