Zoeken

Bus met toeristen stort in ravijn in Essaouira

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Bij een frontale botsing tussen een minibus en een auto ter hoogte van de gemeente Smimou in Essaouira, raakten vrijdagavond 12 mensen gewond. Onder de slachtoffers bevinden zich 8 toeristen.

Volgens lokale autoriteiten trachtte de bestuurder van het busje de auto te ontwijken toen hij de controle verloor over zijn voertuig. Het busje, dat richting Agadir reed met 18 mensen aan boord, stortte in een ravijn.

De gewonden werden naar ziekenhuizen in Marrakech en Essaouira gebracht. Belgische, Duitse en Franse toeristen behoren tot de slachtoffers. Wonderlijk genoeg werd niemand gedood.

Eind oktober waren ook al 13 mensen omgekomen bij een busongeval ter hoogte van Tamanar, regio Essaouira. In Marokko worden 65% van de verkeersongevallen veroorzaakt door menselijke handelingen.

Lees meer

Weer bus in ravijn gestort in Marokko

Een bus die te snel reed, is vrijdag in een ravijn gestort in de provincie Taza. Tweeëndertig mensen raakten gewond bij het ongeval, waaronder vier ernstig volgens de hulpdiensten.

Bus rijdt café binnen in Casablanca, 28 gewonden

Zondag raakten 28 mensen gewond bij een busongeval in Casablanca. De bus van het openbaar vervoerbedrijf M’dina Bus is een volle café binnengereden in de wijk Roches Noires.

Busje stort in ravijn in Al Hoceima, 4 doden

Zeker vier mensen zijn om het leven gekomen nadat een minibusje in een ravijn is gestort in de regio Al Hoceima.

Vrachtwagen crasht in rivier nabij Marrakech, 10 doden

Tien mensen zijn omgekomen en 25 anderen raakten gewond bij een vrachtwagenongeval nabij Marrakech. De vrachtwagen crashte vrijdag van een brug in een rivier in Chichaoua.

Doden na crash in ravijn in Temsamane

Twee mensen zijn donderdagochtend in het noord-Marokkaanse Temasamane overleden toen een vrachtwagen een ravijn in reed. Negen mensen raakten gewond.

Laatste nieuws

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team