Politie onderzoekt opzettelijke brandstichtingen in Tetouan
De politie heeft woensdag in Tetouan een onderzoek gestart nadat meerdere voertuigen met opzet in brand werden gestoken.
24 juli 2015 - 23:28 - Marokko
In een nieuw filmpje op internet is te zien hoe een bus van het openbaar vervoer met opzet doorrijdt terwijl mensen hem proberen tegen te houden. Video!
Lees meer
De politie heeft woensdag in Tetouan een onderzoek gestart nadat meerdere voertuigen met opzet in brand werden gestoken.
De man die afgelopen juli met opzet politieagent Rachid Chakhtouna in Tanger had aangereden, is in de noord-Marokkaanse stad tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld.
Een bus is deze ochtend in de wijk Moulay Rachid in Casablanca op de menigte ingereden. Zeker zeven mensen raakten gewond, waarvan sommigen ernstig.
De Marokkaanse politie wordt ervan beschuldigd met opzet op een demonstrant in Al Hoceima te zijn ingereden. De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft in een verklaring de...
Het zuid-Marokkaanse Marrakech wordt beheerst door bromfietsen. Vrouwen, mannen, kinderen, iedereen rijdt met de bromfiets. Video!