Heel gezin komt om bij woningbrand in Ouarzazate
Vijf mensen van een zelfde familie zijn woensdag omgekomen bij de brand van hun huis in het zuid-Marokkaanse Ouarzazate.
- Marokko
Een 85-jarige Fransman is woensdag omgekomen bij een brand in zijn appartement, in de Majorelle wijk te Marrakech. Het slachtoffer woonde al jaren in Marokko.
De brandweer kreeg het vuur met moeite onder controle. De brand zorgde voor paniek in het centrum van Marrakech.
De oorzaak van de brand is nog niet duidelijk. Wel denkt de politie dat het om een criminele daad gaat, omdat een man vlak voor de brand met het slachtoffer was gezien.
In december vorig jaar was een 62-jarige Fransman ook al dood aangetroffen in zijn huis in de oude medina van Marrakech.
Lees meer
Vijf mensen van een zelfde familie zijn woensdag omgekomen bij de brand van hun huis in het zuid-Marokkaanse Ouarzazate.
Een 62-jarige Fransman is deze week dood aangetroffen in zijn woning, in de oude medina van Marrakech.
Een Fransman is in de nacht van vrijdag op zaterdag in het noord-Marokkaanse Martil omgekomen door een brand in zijn huis.
Bij een brand in een huishoudwinkel in de wijk Isbanen te Nador, is dinsdagavond een jongeman omgekomen. Zijn vader werd ernstig gewond.
Bij een brand in een woning in Casablanca, zijn vrijdag een 40-jarige man en zijn twee dochtertjes van 3 en 5 jaar omgekomen. De man zou de brand zelf hebben aangestoken.