Provinciaal ziekenhuis Nador door brand getroffen
In het Hassani ziekenhuis in Nador is afgelopen donderdag brand uitgebroken. De vlammen veroorzaakten veel schade maar er vielen gelukkig geen slachtoffers.
- Marokko
In een fabriek in de gemeente Ben Mansour in het Marokkaanse Kenitra is eind vorige week brand uitgebroken.
Persagentschap MAP vernam van plaatselijke bronnen dat de brand werd veroorzaakt door een lasbewerking aan een opslagtank in de fabriek.
De brandweer werkte een groot deel van de dag om de brand te overmeesteren. De vlammen veroorzaakten veel schade zoals te zien is in onderstaande video.
Lees meer
In het Hassani ziekenhuis in Nador is afgelopen donderdag brand uitgebroken. De vlammen veroorzaakten veel schade maar er vielen gelukkig geen slachtoffers.
In een fabriek in de industriële zone Tanger Free Zone, in het noorden van Marokko, is zaterdag brand uitgebroken.
In het politiekantoor van Meknes is maandagnamiddag op de gelijkvloers brand uitgebroken.
In de regio van Tanger in het noorden van Marokko zijn dinsdag 72 hectare bos in rook opgegaan.
Bij een dubbele explosie zijn maandagavond meerdere mensen gewond geraakt in de industriële wijk Bir Rami in Kenitra.