Zoeken

Bouygues bouwt toren van 25 verdiepingen in Casablanca

11 maart 2016 - 13:01 - Economie

Geschreven door Laila A.

Een futuristische toren van 122 meter hoog zal in Casablanca worden gebouwd door Bymaro, een dochteronderneming van de Franse groep Bouygues.

Bymaro meldt in een verklaring dat de "ultra moderne en spectaculaire toren het centrum zal worden van het bedrijfsleven en de regionale Afrikaanse financiën".

De CFC-toren wordt onderdeel van het economisch complex Casablanca Finance City en zal over ruim een miljoen vierkante meter kantoorruimte beschikken.

Volgens de gespecialiseerde website Bati Actu zal de toren van 25 verdiepingen en zes ondergrondse parkeerverdiepingen (21.000 m2) in 2017 klaar zijn.

Lees meer

Koning Mohammed VI lanceert miljardproject treinstations Rabat

De treinstations van Rabat-Stad en Rabat-Agdal worden vernieuwd. Marokkaanse spoorwegenmaatschappij ONCF gaat 1,1 miljard dirham in het project investeren.

Marokko: bouw grootste toren van Afrika begint volgende maand

De bouwwerken van de "Bank of Africa Tower", grootste toren van Marokko en Afrika, gaan op 1 november dit jaar van start in Rabat.

Attijariwafa Bank bouwt toren van 27 verdiepingen in Casablanca

Attijariwafa Bank gaat een toren van 27 verdiepingen in Casablanca Finance City bouwen.

Tanger krijgt nieuwe « mega shoppingcenter »

In Tanger zal binnenkort een gigantisch winkelcentrum worden geopend. « Mega Center Ibn Batouta » wordt door vastgoedgroep Abdalass-Facenor en de Portugese groep Sonae Sierra...

Haven Tanger Med krijgt containerterminal van 8,5 miljard

In de haven Tanger Med wordt een nieuwe containerterminal gebouwd. Havenbedrijf TMSA sloot eerder deze week een overeenkomst met APM Terminals voor de bouw van de nieuwe terminal.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team