Dader valse bommelding in Errachidia gearresteerd
Een luchtverkeersleider op de luchthaven van Errachidia werd zondag door de politie gearresteerd na een valse bommelding.
8 februari 2017 - 10:37 - Marokko
De politie heeft dinsdag het treinstation in het centrum van Rabat ontruimd na de ontdekking van een verdacht pakket.
Volgens Alyaoum24 vonden leden van de antiterrorisme eenheid Hadar een tas met een glazen fles op een van de perrons.
Het station werd onmiddellijk ontruimd en de ontmijningsdienst erbij gehaald. Onderzoek toonde aan dat de tas niets gevaarlijks bevatte.
Lees meer
Een luchtverkeersleider op de luchthaven van Errachidia werd zondag door de politie gearresteerd na een valse bommelding.
De politieman die enkele weken geleden een barman in Harhora nabij Rabat met zijn dienstwapen had bedreigd, is tot een maand gevangenisstraf veroordeeld.
De luchthaven van Deurne in Antwerpen is dinsdagnamiddag volledig ontruimd vanwege een verdacht bagage van een passagier die een vlucht naar Marokko wilde nemen.
Het nieuw station van Rabat-Agdal werd in november vorig jaar door Koning Mohammed VI ingehuldigd.
Een Marokkaanse gendarme heeft zichzelf eind vorige week in het centrum van Rabat in brand gestoken. Hij had net de kazerne verlaten waar hij werkte.