Ambassade van Marokko in Parijs aangevallen
De ambassade van Marokko in Parijs is maandag door een groepje mensen uit sub-Sahara Afrika aangevallen. De ambassade heeft aangifte gedaan.
- België
De gebouwen van de Ambassade van Marokko in het Belgische Etterbeek werden gisteren geëvacueerd na een bomalarm. Een medewerker van de ambassade vond een verdacht pakje en verwittigde de politie.
Twee andere nabijgelegen kantoorgebouwen werden uit voorzorg eveneens geëvacueerd en een veiligheidszone werd ingesteld volgens RTBF.
De ontmijningsdienst werden erbij gehaald. Na controle bleek het pakje niets verdachts te behouden en werd de veiligheidszone opgeheven.
Volgens RTBF is het het vierde valse bomalarm in Etterbeek in een paar weken tijd.
Lees meer
De ambassade van Marokko in Parijs is maandag door een groepje mensen uit sub-Sahara Afrika aangevallen. De ambassade heeft aangifte gedaan.
Het Turkse topmodel Belgin Saydan heeft aangifte gedaan tegen de ambassade van Marokko in Ankara. Ze stelt er te zijn mishandeld toen ze een ruzie wilde sussen.
Abdelhamid Abaaoud, Belg van Marokkaanse afkomst gekend als Abou Omar Soussi, wordt ervan verdacht het brein te zijn achter de terreurcel die donderdag in België werd opgerold.
Bij de ingang van de Ambassade van Marokko in Libië is deze nacht een bom ontploft. De explosie veroorzaakte enkel materiële schade.
Het lichaam van Hassan Azinfou werd dinsdag uit het Albertkanaal in het Belgische Eigenbilzen gehaald. De 34-jarige Marokkaan werd sinds 22 maart vermist.