Zoeken

Bloedbad voorkomen in Meknes

30 december 2019 - 16:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Acht met messen en stokken gewapende studenten zijn donderdag in het Marokkaanse Meknes gearresteerd voor het plannen van criminele misdrijven.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de arrestatie van de acht verdachten mogelijk gemaakt dankzij een tip van de Marokkaanse inlichtingendienst DGST.

De acht jongemannen, allen leden van een studentenbeweging, werden in een huis in de wijk Zitoune in Meknes gearresteerd. In de woning werden dertien machettes, vijf messen, een bijl, vier metalen kettingen, een auto handschoenen, maskers en knuppels gevonden.

Onderzoek toonde aan dat de jongeren tot eens studentengroepering uit Fez behoorden en dat ze een wraakactie wilden organiseren tegen een andere studentenvereniging met wie ze in conflict waren. Tegen drie van de verdachten was tevens een nationaal arrestatiebevel uitgevaardigd voor gewapende misdrijven en geweld tegen ambtenaren.

Alle arrestanten werden in voorlopige hechtenis genomen. Het onderzoek loopt nog. De politie sluit nieuwe arrestaties niet uit.

Lees meer

Marokko: 8 vrouwen opgepakt voor sextortion

Elf verdachten, waaronder acht vrouwen, zijn door de politie in Fez en Meknes gearresteerd voor sextortion, seksueel geweld en diefstal met geweld.

Marokko: belangrijke drugsbaron opgepakt

In Marokko is een belangrijke drugsbaron gearresteerd. Tegen de verdachte waren zeven nationale arrestatiebevelen uitgevaardigd.

Marokko: politie rolt bende autodieven op in Tanger

Dankzij een tip van de Marokkaanse inlichtingendienst is het de politie in Tanger gelukt om een bende autodieven op te rollen. Twee verdachten van 26 en 34 jaar werden...

Drugs en wapens in beslag genomen in het zuiden van Marokko

De politie heeft vrijdagochtend in Tan-Tan zes verdachten gearresteerd voor hun vermeende betrokkenheid bij een internationale drugsorganisatie.

Tanger: koppel stond aan hoofd smokkel in Europa gestolen auto’s

Dankzij een tip van de Marokkaanse inlichtingendienst DGST werd eerder deze week een koppel gearresteerd voor de internationale smokkel van in Europa gestolen voertuigen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team