Zoeken

Bilal Ould-Chikh kiest voor Marokko

17 februari 2016 - 09:09 - Sport

Geschreven door Laila A.

Bilal Ould-Chikh heeft zijn keuze gemaakt. De Nederlands-Marokkaanse vleugelspeler heeft een uitnodiging voor Marokko onder 20 jaar geaccepteerd.

Ould-Chikh speelt sinds afgelopen zomer bij Benfica. De Portugese club betaalde 1,25 miljoen euro aan FC Twente voor de kersverse Atlas Leeuw.

De vleugelspeler maakt op 20 februari naar verwachting zijn debuut met Marokko tegen Qatar. In Marokko zal hij door de Nederlandse coach Mark Wotte worden getraind.

Lees meer

Marokkaanse voetbalcoach krijgt flinke boete voor afwezigheid op persconferentie

De coach van eerste divisie voetbalclub Kénitra Athletic Club heeft een boete van 20.000 dirham gekregen omdat hij niet kwam opdagen op een persconferentie na een wedstrijd van...

Adel Taarabt mag van Benfica na vijf maanden al weer weg

Slechts vijf maanden na zijn aankomst bij Benfica mag Adel Taarabt alweer weg van de Portugese club. De Marokkaanse international vertrekt waarschijnlijk in de winterstop.

Adel Taarabt op weg naar Galatasaray

Adel Taarabt tekent in de komende dagen waarschijnlijk met Galatasaray. Dat vernam Turkse media van de sportdirecteur van de club.

Youssef Toutouh kiest definitief voor Marokko

Youssef Toutouh heeft ervoor gekozen om voor het Marokkaans elftal uit te komen. De middenvelder speelde herhaaldelijk met Jong Denemarken.

Mounir El Hamdaoui naar Qatar

Mounir El Hamdaoui is naar Qatar vertrokken. De Marokkaanse international onderging gisteren de medische keuring bij Umm Salal SC.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team