Marokkaanse is beste leerling van Frankrijk
Ilham El Kahllouki, jonge Marokkaanse die in het Franse Aisne woont, is dit jaar de beste leerling van Frankrijk.
24 juli 2017 - 10:50 - Marokko
Ayoub Chaouak is de beste leerling van Italië. De jonge Marokkaan behaalde 100/100 op het eindexamen.
Ayoub is afkomstig uit Khouribga in Marokko en woont in het Italiaanse Bergamo. Hij behaalde 100/100 op zijn eindexamen in de richting Informatica.
De jonge Marokkaan won vorig jaar al de prijs van beste uitvinding in zijn school. Hij had toen een internet monitoring applicatie ontwikkeld.
Lees meer
Ilham El Kahllouki, jonge Marokkaanse die in het Franse Aisne woont, is dit jaar de beste leerling van Frankrijk.
Mohammed Mosdaq, een jonge Italiaan van Marokkaanse afkomst, haalde op het eindexamen de beste score van heel Italië.
In Italië wordt hij een echte held genoemd. Anas redde een Italiaanse vrouw die zelfmoord wilde plegen door zichzelf in brand te steken.
Een jonge Marokkaan die op huwelijksreis in Italië was, is omgekomen na een jong meisje die aan het verdrinken was te hebben gered.
Soumia Daoudi, Deense van Marokkaanse afkomst, heeft het beste resultaat op het eindexamen in Denemarken behaald met een score van 20/20.