Zoeken

Belgisch-Marokkaanse voetballer geschorst om steun aan Palestina

27 juni 2015 - 14:30 - Sport

Geschreven door Laila A.

De Europese voetbalbond UEFA heeft besloten om de Belgisch-Marokkaanse middenvelder Yassine Benajiba te schorsen omdat hij tijdens een wedstrijd zijn steun betuigde aan Palestina.

Benajiba speelt voor de Luxemburgse F91 Dudelange. Na een doelpunt te hebben gemaakt toonde de jonge speler een pro-Palestina t-shirt.

De UEFA besloot hem als gevolg voor de twee komende wedstrijden van de Europa League te schorsen. Op Twitter liet Yassine Benajiba reeds weten dat hij er geen spijt van had.

"De UEFA heeft mij voor twee wedstrijden van de Europa League geschorst na mijn steun aan Palestina ...!!! Ik zal de wedstrijden in Ierland op 2 en 9 juli missen. Maar ik heb er geen spijt van!!! Free-Palestina Benajiba10."

Lees meer

Youssef El Arabi vier wedstrijden geschorst

Marokkaanse international Youssef El Arabi is woensdag door de Spaanse voetbalbond voor vier wedstrijden geschorst.

Palestina steunt kandidatuur Marokko voor WK-2026

Marokko heeft opnieuw een stem gewonnen. Palestina heeft besloten om de kandidatuur van het koninkrijk te steunen voor de organisatie van het WK-2026.

Zakaria Bakkali vertrekt naar Valencia

Zakaria Bakkali is naar FC Valencia vertrokken. De Belgisch-Marokkaanse aanvaller heeft voor vijf seizoenen met de Spaanse topclub getekend.

WK-2026: baas Marokkaanse voetbalbond Fouzi Lekjaa in Palestina

De voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond FRMF is dinsdag in Palestina aangekomen om de kandidatuur van Marokko voor de organisatie van het WK-2026 te promoten.

Marokkaanse voetbalcoach jaar geschorst na wangedrag

In Marokko is een trainer in de eerste divisie voor een jaar geschorst. De coach was afgelopen weekend het veld opgelopen tijdens een wedstrijd om de scheidsrechter uit te...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team