7 augustus 2024 - 19:00 - Marokko
Een Belgische man van in de zeventig is dood aangetroffen in zijn woning in de wijk Sidi Ahmed Tadili in Sefrou. De extreme hittegolf die de stad de afgelopen weken teisterde, wordt gezien als de waarschijnlijke doodsoorzaak.
De precieze omstandigheden en oorzaken van het overlijden van de bejaarde man zijn nog onbekend. Het lichaam vertoonde geen tekenen van geweld of verwondingen, wat suggereert dat de man mogelijk is overleden als gevolg van een chronische ziekte of de hittegolf die Sefrou de afgelopen weken heeft getroffen. Zijn lichaam is overgebracht naar het mortuarium van het Ghassani-ziekenhuis in Fez voor autopsie, meldt Assabah.
Lees ook: Hittegolf eist 21 levens in Beni Mellal
De man woonde pas enkele maanden in de stad. Volgens zijn buren had hij al drie dagen niets van zich laten horen. Afgelopen vrijdag begon er een sterke geur uit zijn woning te komen, waarop de buren de autoriteiten alarmeerden. De politie trof het levenloze en reeds ontbindende lichaam van de man aan.
Lees ook: Jong koppel dood aangetroffen in verlaten huis in Marokko
Op 24 juli stierven 17 mensen in het ziekenhuis van Beni Mellal en vier anderen in de stad als gevolg van de hoge temperaturen. De meeste slachtoffers waren ouderen of mensen met chronische aandoeningen, aldus de regionale gezondheidsautoriteiten van Beni Mellal-Khenifra in een verklaring.
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Turkse fiscus zoekt Hakim Ziyech
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees