12 juli 2018 , 18:10 - Mehdi Khabbouj - Sport
Ayoub El Kaabi heeft een nieuwe club gevonden. De Marokkaanse international vertrekt naar China voor 6 miljoen euro.
De aanvaller van RS Berkane zal het volgend seizoen voor Hebei China Fortune spelen. De Marokkaanse club bevestigt de informatie op zijn Facebook pagina en stelt dat meerdere andere clubs een bod hadden gedaan op de speler, maar dat dat van Hebei China Fortune het "meest interessant" was.
Geruchten doen al maanden de ronde over het vertrek van Ayoub El Kaabi naar Atletico Madrid. De manager van de speler zou zelfs gesprekken hebben gehad met de verantwoordelijken van de Spaanse club maar er zou geen akkoord zijn gevonden.
Ayoub El Kaabi trok de aandacht van meerdere clubs na zijn knappe prestatie op de Afrika Cup begin dit jaar. Op het WK in Rusland lukte het hem echter niet om deze prestatie te herhalen.
Marokko walst over Verenigde Arabische Emiraten, gaat naar finale
Einde dominantie Spaans busbedrijf, Marokko neemt sector terug
Marokkaans ambacht boekt record dankzij Verenigde Staten
Marokko-Verenigde Arabische Emiraten: tijd en zenders Arab Cup-halve finale
Dina Inou, soms ’nep-Marokkaan’ genoemd, ontdekt het land van haar ouders in Zappdoc
Na "zwart jaar" dwingt autocrisis Marokko tot elektrische revolutie
Marokko walst over Verenigde Arabische Emiraten, gaat naar finale
Marokko-Verenigde Arabische Emiraten: tijd en zenders Arab Cup-halve finale
Arab Cup: Hamdallah terug, Sektoui en Olăroiu starten strijd voor halve finale
Bilal El Khannouss: "Alles breken, in Duitsland én Afrika!"
Marouane Chamakh: "Wil dat Marokko wint, maar gun Algerije een super parcours"
Sektioui zet Marokko op scherp voor finale Arab Cup
Marokko moet puzzelen door schorsing en blessures op Arab Cup
Souffian El Karouani hekelt ijzige stilte van Walid Regragui