Zoeken

Marokkaanse international Ayoub El Kaabi is papa geworden

28 augustus 2019 - 15:30 - Sport

Geschreven door Nawel Serdouni

Ayoub El Kaabi is papa geworden. De Marokkaanse international die door Wydad Casablanca aan Hebei China Fortune werd uitgeleend, verwelkomde op zondag 18 augustus zijn eerste kindje.

De vrouw van de aanvaller beviel in een kliniek in Casablanca van een gezonde zoontje. Ayoub El Kaabi kondigde de geboorte van zijn zoon zelf aan door een foto met zijn baby op sociale media te delen.

Ayoub El Kaabi trouwde in november vorig jaar in de Marokkaanse metropool. Hij had toen meerdere van zijn teamgenoten bij de Atlas Leeuwen en ex-bondscoach Hervé Renard uitgenodigd.

In mei dit jaar werd een andere Marokkaanse international, met name Amine Harit, ook voor het eerst papa. Hij had zijn huwelijk geheim gehouden.

Lees meer

Voetbal: definitieve selectie Marokko-Algerije

De lokale spelers van het Marokkaanse elftal spelen op 21 september een kwalificatiewedstrijd tegen Algerije voor de African Championship of Nations 2020.

Mexicaanse clubs ook geïnteresseerd in Ayoub El Kaabi

Na Atletico Madrid en Olympique Marseille hebben ook twee Mexicaanse clubs interesse getoond in de Marokkaanse international Ayoub El Kaabi.

Bruiloft Marokkaanse international Ayoub El Kaabi (video)

Ayoub El Kaabi is geen vrijgezel meer. De Marokkaanse international heeft afgelopen weekend zijn trouwfeest gevierd in Casablanca.

Amine Harit voor tweede keer papa geworden (foto)

Amine Harit is voor de tweede keer papa geworden. De Marokkaanse international deelde het goed nieuws met zijn fans op sociale media.

Marokkaanse international keert naar Marokko uit vrees voor coronavirus

Ayoub El Kaabi is terug in Marokko. De Marokkaanse international keerde terug naar zijn geboorteland vanwege het Coronavirus in China waar hij speelt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team