Zoeken

Atlas Leeuwen: flinke premie voor overwinning tegen Ivoorkust

4 november 2016 - 17:52 - Sport

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse voetbalbond heeft een flinke premier beloofd aan de spelers die werden opgeroepen voor de wedstrijd tegen Ivoorkust op 12 november.

In geval van overwinning zal elke speler 60.000 dirham ontvangen volgens Al Akhbar. Gewoonlijke draaien deze premie’s rond 40.000 dirham.

Bondscoach Hervé Renard werd niet vergeten door de voetbalbond. Leidt hij het Marokkaans elftal tot een overwinning, dan zal hij maar liefst 120.000 dirham ontvangen.

De wedstrijd wordt op zaterdag 12 november in het grote stadion van Marrakech gespeeld.

Lees meer

Zoveel kregen de Atlas Leeuwen voor hun deelname aan de Afrika Cup

Het Marokkaans elftal werd in de kwartfinale van de Afrika Cup 2017 door Egypte uitgeschakeld. Ondanks deze nederlaag werd hun prestatie beloond met een flinke premie.

Zoveel krijgen Marokkaanse spelers als ze de finale van de Afrika Cup halen

De Marokkaanse voetbalbond heeft « buitengewone premies » belooft aan de Atlas Leeuwen als ze de finale van de Afrika Cup 2017 bereiken.

Marokko naar kwartfinale Afrika Cup na 1-0 overwinning van Ivoorkust

Marokko heeft zich vanavond geplaatst voor de kwartfinale van de Afrika Cup 2017. De Atlas Leeuwen versloegen Ivoorkust met 1-0.

Voetbalbond geeft miljoenen uit voor Marokko-Ivoorkust

De Marokkaanse voetbalbond FRMF heeft in aanloop van de beslissende kwalificatiewedstrijd tegen Ivoorkust in november, besloten om miljoenen dirhams uit te geven om het...

Uitslag wedstrijd Marokko - Ivoorkust 0-0 (video)

Het Marokkaans elftal heeft zaterdagavond met moeite 0-0 gelijk gespeeld tegen het sterke team van Ivoorkust tijdens een kwalificatieduel voor het WK-2018.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team