21 september 2016 - 10:52 - Marokko
In het noord-Marokkaanse Tanger zijn in de maanden juli en augustus maar liefst 13.000 mensen gearresteerd voor diverse misdrijven.
Persagentschap MAP vernam van de nationale veiligheidsdienst DGSN dat 7000 mensen werden aangehouden voor slagen en verwondingen met de dood tot gevolg, diefstal met geweld, verkrachting en ontvoering.
In dezelfde periode werden 400 mensen voor drugshandel en 600 voor het uitschrijven van ongedekte cheques en oplichting gearresteerd. Ook werden ruim 1000 mensen aangehouden voor cybercriminaliteit, prostitutie en overspel.
Illegale immigratie, fraude, vervalsing en hekserij leidden tot de arrestatie van 1500 mensen, terwijl 2500 verdachten van corruptie, geweld en drugsgebruik worden beschuldigd.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project