24 augustus 2024 - 08:00 - Sport
In de stad Fez heeft de politie een grote slag geslagen tegen de criminaliteit. In een gezamenlijke operatie, die liep van 20 juli tot 22 augustus, zijn meer dan 8000 mensen gearresteerd.
Bijna de helft van de arrestaties, of 3864 personen, werden op heterdaad betrapt. De overige 4280 arrestanten werden landelijk gezocht voor verschillende misdrijven.
Lees ook: Marrakech zet offensief in tegen criminaliteit
Tijdens de operatie is een grote hoeveelheid drugs, wapens en gestolen goederen in beslag genomen, waaronder 195 kilo hasj, 832 hallucinogene pillen, 463 gram cocaïne, 663 liter illegale alcohol, 205 steekwapens, 275 mobiele telefoons en 30 gestolen voertuigen.
Lees ook: Duizenden arrestaties voor drugshandel rond scholen in Marokko
De politie richtte zich vooral op personen die betrokken zijn bij misdaden die het veiligheidsgevoel van burgers aantasten, zoals gewelddadige diefstallen, mishandeling, oplichting en drugshandel. Ook mensen die gezocht werden voor financiële misdrijven, zoals het uitschrijven van ongedekte cheques en online oplichting, werden aangehouden.
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten