31 augustus 2019 - 14:30 - Wereld
Anouar Haddouchi, lid van de terroristische organisatie Daesh verdacht van de onthoofding van ruim honderd mensen, werd gearresteerd.
Volgens Belgische media wordt Haddouchi (35) ook verdacht van het financieren van de aanslagen in Parijs en Brussel. Hij zou onder meer 3500 euro aan Mohamed Abrini voor de aanslagen in Brussel hebben gegeven.
Abu Suleiman al Belgiki, zoals Haddouchi binnen de organisatie wordt genoemd, werd in Syrië gearresteerd. Hij was met zijn vrouw, de Belgische Julie Maes, toen hij door Koerdische troepen in Baghouz werd aangehouden.
Of Haddouchi aan België of Frankrijk zal worden uitgeleverd is onzeker. Hij wordt waarschijnlijk in Syrië zelf berecht voor de onthoofding van ruim honderd mensen op het marktplein van Raqqa. Het koppel wordt in een gevangenis van de Syrische Democratische Strijdkrachten vastgehouden.
Jonge Othman schrijft geschiedenis in Spanje
Lichaam vrouw gedumpt bij ziekenhuis in Marokko
ElGrandeToto weigert podium te delen met Saad Lamjarred
Ouders krijgen gelijk, baby in Marokko mag ’Massinissa’ heten
Strafschop bevrijdt Marokko en leidt tot kwartfinaleplek
Marokko’s cannabisbazen komen naar Amsterdam
Marokkaanse journalist door hel op Cuba vanwege pro-Israëlische mening
Kamervragen over stichting van profvoetballer Redouan El Yaakoubi
Verwarde Marokkaanse van dak in Istanbul gehaald en land uitgezet
’Imad Marrakech’ gaf vanuit Brusselse cel opdracht voor (vergis)moord
Terugroepactie in Marokko geproduceerde Peugeots
Mocro Maffia-acteur Marouane Meftah in de fout
Vrouw in Antwerpen vermomt zich als moslima om diefstal te plegen
Onveilig Brussel: de keiharde oproep van burgemeester Saliha Raïss