Zoeken

Alleenstaande moeder vermoordt baby in Agadir

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Een alleenstaande moeder heeft vorige week in Ait Amira bij Agadir haar pasgeboren baby vermoord. Het kind was een gevolg van een buitenechtelijke relatie.

Volgens Marokkaanse media werd de 22-jarige vrouw door haar eigen moeder bij de politie aangegeven. Ze werd gearresteerd en in bewaring gesteld.

In Marokko wonen 30.000 alleenstaande moeders, worden maandelijks 24 baby’s achtergelaten en worden dagelijks tot 800 illegale abortussen gepleegd. Dat blijkt uit cijfers van de vereniging Insaf voor alleenstaande moeders.

Lees meer

Marokko: moeder die baby op weg achterliet gearresteerd

Een pasgeboren baby werd zondagavond langs de weg tussen Regraga en het dorpje Ouled Boumnie in de provincie Kelaat Sraghna gevonden.

Marokko: moeder veroordeeld voor kindermoord

Het hof van beroep in Casablanca heeft eerder deze week een alleenstaande moeder tot 5 jaar gevangenisstraf veroordeel voor de moord op haar eigen baby.

Vier baby’s op zelfde dag overleden in ziekenhuis Essaouira

Vier pasgeboren baby zijn op donderdag 7 december in het provinciaal ziekenhuis in Essaouira overleden. Het ministerie van Gezondheid heeft op de zaak gereageerd.

Vrouw in Tetouan opgepakt voor moord op baby

In Tetouan heeft de politie dinsdag een 42-jarige vrouw gearresteerd voor de moord op haar pasgeboren baby.

Rechtbank Tanger verklaart “historische uitspraak” over erkenning vaderschap buitenechtelijk kind nietig

Het werd in Marokko als een historische uitspraak beschouwd. De rechtbank van Eerste aanleg in Tanger had in januari het vaderschap erkend van een buitenechtelijk kind. Het...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team