Marokkaanse politie krijgt volgende week nieuwe outfits
De nieuwe uniformen van de Marokkaanse politie zijn eindelijk klaar. Vanaf volgende week woensdag zullen Marokkaanse agenten hun nieuwe outfits dragen.
10 januari 2017 - 12:10 - Marokko
Het jaar begint goed voor de Marokkaanse politie. Abdellatif Hammouchi, baas van de Marokkaanse politie, heeft 6000 agenten een promotie gegeven.
Volgens Le360 werd zondag de interne promotie goedgekeurd van 6000 agenten uit alle rangen en standen van de veiligheidsdienst DGSN.
Onder meer 1800 hoofdbrigadiers, 1000 brigadiers, 1700 officieren, 450 hoofdofficieren en 660 hoofdinspecteurs kregen een interne promotie.
Sinds de benoeming van Abdellatif Hammouchi als hoofd van de DGSN in mei 2015 werden 20.250 interne promoties toegekend.
Lees meer
De nieuwe uniformen van de Marokkaanse politie zijn eindelijk klaar. Vanaf volgende week woensdag zullen Marokkaanse agenten hun nieuwe outfits dragen.
Twee politieagenten in de wijk Hay Hassani in Casablanca hebben een promotie gekregen nadat ze een steekpenning van 100.000 dirham weigerden van een drugsdealer.
Sinds het begin van het jaar kregen 7092 politiemensen een promotie in Marokko. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN.
Abdellatif Hammouchi, baas van de Marokkaanse veiligheidsdienst DGSN, heeft sancties opgelegd aan meerdere agenten voor fouten die werden gemaakt tijdens de passage een stoet...
Marokkaanse politiemensen zullen binnenkort naar verwachting geen mobiele telefoon meer mogen gebruiken tijdens hun dienst.