Marokko: duizenden politiemensen gepromoveerd
Sinds het begin van het jaar kregen 7092 politiemensen een promotie in Marokko. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN.
- Marokko
Het jaar begint goed voor de Marokkaanse politie. Abdellatif Hammouchi, baas van de Marokkaanse politie, heeft 6000 agenten een promotie gegeven.
Volgens Le360 werd zondag de interne promotie goedgekeurd van 6000 agenten uit alle rangen en standen van de veiligheidsdienst DGSN.
Onder meer 1800 hoofdbrigadiers, 1000 brigadiers, 1700 officieren, 450 hoofdofficieren en 660 hoofdinspecteurs kregen een interne promotie.
Sinds de benoeming van Abdellatif Hammouchi als hoofd van de DGSN in mei 2015 werden 20.250 interne promoties toegekend.
Lees meer
Sinds het begin van het jaar kregen 7092 politiemensen een promotie in Marokko. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN.
Een speciale promotie werd aan twee politie agenten in Fez toegekend door politiebaas Abdelatif Hammouchi.
Een uitzonderlijke promotie werd door de DGSN aan een politieman in het zuid-Marokkaanse Smara toegekend.
Een uitzonderlijke promotie werd dinsdag door de baas van de Marokkaanse veiligheid Abdellatif Hammouchi aan drie politieagenten toegekend.
Twee politieagenten in de wijk Hay Hassani in Casablanca hebben een promotie gekregen nadat ze een steekpenning van 100.000 dirham weigerden van een drugsdealer.