17 maart 2018 - 20:40 - Wereld
Een moslimagent die in 2017 in Duitsland een vrouwelijke collega weigerde de hand te schudden, is daarvoor veroordeeld.
De man zal een boete van 1000 euro moeten betalen. Hij ondertekende ook een document waarin hij belooft vrouwen in de toekomst zonder uitzondering de hand te schudden.
In de schriftelijke verklaring stelt de agent tevens dat hij het liberaal-democratische staatsbestel van Duitsland erkent en dat hij vrouwen in de toekomst als zijn gelijken zal beschouwen.
De zaak zorgde voor enige opschudding. Het voorval dateert van mei vorig jaar. De agent weigerde tijdens zijn promotieceremonie in Montabaur een collega de hand te schudden toen ze hem feliciteerde. Hij maakte toen een buiginkje met de hand op zijn hart om haar te bedanken.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens