Zoeken

Agadir: vader slaat dochter (7) dood na scheiding

4 maart 2020 - 18:30 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

In Agadir is een onderzoek gestart naar een 39-jarige man die zijn eigen dochter zou hebben doodgeslagen in het huis van zijn ouders.

Het 7-jarig meisje werd maandag doodgeslagen met een stok in het huis van haar grootvader, waar haar vader sinds de scheiding verbleef.

Volgens plaatselijke bronnen had de man kort daarvoor ruzie gehad met zijn ex-vrouw. Toen hij besefte dat zijn dochter dood was probeerde de man zelfmoord te plegen door een bijtend product te slikken.

Familieleden waarschuwden de hulpdiensten. De vader werd in een kritieke toestand naar het Hassan II ziekenhuis in Agadir gebracht. Hij verkeert niet meer in levensgevaar. Een onderzoek is aan de gang.

Lees meer

Verkrachting 12-jarig meisje schokt Agadir

Een 12-jarig meisje is door een man van rond de dertig jaar verkracht in Belfaa, een gemeente in de regio van Agadir.

Al Hoceima: 20 jaar cel voor moord op vriendje dochter

Een leraar is door de criminele kamer bij het hof van beroep in Al Hoceima tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op het vriendje van zijn dochter.

Marokko: vrouw foltert en wurgt 5-jarige dochter

Een meisje van vijf jaar is woensdag in onmenselijke omstandigheden overleden in de wijk Mellah in Meknes. Het kind werd door haar moeder gemarteld en gewurgd.

Marokko: vrouw verhuurde dochter aan khaliji voor 10.000 dirham

Een Saoedische man werd afgelopen zaterdag met een 16-jarig meisje betrapt in het huis van haar ouders in Temara.

Marokko: man ontdekt na moord dochter dat hij de vader niet is

Een man heeft een afschuwelijke ontdekking gedaan tijdens het onderzoek naar de moord op zijn dochter in de regio van Taroudant.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team