28 december 2024 - 23:50 - Marokko
De luchthaven van Agadir-Al Massira verwelkomt een recordaantal passagiers deze feestdagen. Veel toeristen, vooral uit Europa, kiezen voor Marokko om Kerstmis en Nieuwjaar te vieren.
De toename van het aantal bezoekers is mede te danken aan de recente opening van nieuwe vliegroutes tussen Agadir en verschillende Europese steden. Dit maakt de badplaats, die bekendstaat om zijn zonnige klimaat en gevarieerde landschappen, gemakkelijker bereikbaar.
Lees ook: Marrakech bruist tijdens de feestdagen
Op de luchthaven Al Massira landen nu veel vliegtuigen uit Europa en het Verenigd Koninkrijk. Reizigers van over de hele wereld komen naar Agadir om te genieten van de feestelijke sfeer en het milde winterweer.
Agadir behoort nu, samen met Marrakech en Fez, tot de populairste Marokkaanse steden voor de feestdagen. Het toeristische aanbod van de stad trekt steeds meer bezoekers.
Lees ook: Ryanair tipt Marrakech als beste kerstbestemming
Voor Agadir zijn de eindejaarsvakanties van groot economisch belang, zeker na de moeilijke periode tijdens de coronapandemie. De stad hoopt de toeristische sector nieuw leven in te blazen en profiteert van de groeiende populariteit als winterzonbestemming.
Ouders in zee verdwenen Medhi Narjissi bezoeken rampplek in Zuid-Afrika
Jamal Ben Saddik maakt comeback in Glory-ring
Dubai levert oom doodgeschoten Firdaous (11) uit aan België
Historisch: Marokko start productie militaire voertuigen
Lamine Yamal vandaag 18: de dag dat Barça een fortuin investeert
Israëliërs massaal terug naar Marokko
Dubai levert oom doodgeschoten Firdaous (11) uit aan België
Historisch: Marokko start productie militaire voertuigen
Israëliërs massaal terug naar Marokko
Vijf jaar cel voor valse verklaring in Al Hoceima
Neprechter opgepakt in Nador
Marokkaanse watermeloenen gevaarlijk?
Internationaal fraudesysteem blootgelegd in Marokko
België waarschuwt reizigers voor Marokko