11 maart 2025 - 16:20 - Marokko
In Agadir leidt het wangedrag van sommige toeristen tot verontwaardiging onder de lokale bevolking. Afgelopen zondag werd een toerist gefilmd die urineerde tegen een muur in Souk El Had, een populaire markt in de stad.
Dit gebeurde ondanks de aanwezigheid van toiletten in de markt. De vrouw van de toerist leek zich niet te storen aan zijn gedrag.
Lees ook: Toeristen zorgen voor overlast in Tafraout
Daarnaast was er een incident waarbij een toeriste haar hond uitliet op de boulevard van Agadir en de uitwerpselen van het dier niet opruimde. Dit soort gedrag staat in schril contrast met de beleefdheid die toeristen in hun eigen land vaak wel tonen.
Lees ook: Toerist bestolen in Tanger, supersnelle reactie politie
Deze incidenten hebben geleid tot vragen over de rol van de autoriteiten. Inwoners van Agadir vinden dat er strengere maatregelen moeten worden genomen om de openbare ruimte schoon en respectvol te houden. Ze vrezen dat het imago van de stad en de leefbaarheid worden aangetast door het wangedrag van toeristen.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt