25 april 2025 - 14:40 - Sport
De Marokkaanse sterspelers Achraf Hakimi en Brahim Diaz zullen mogelijk ontbreken in de vriendschappelijke interland tegen Tunesië in juni. De reden hiervoor is hun deelname aan het Wereldkampioenschap voor clubs in de Verenigde Staten. Hierdoor is hun beschikbaarheid voor de nationale ploeg onzeker.
Hoewel sommige internationals de wedstrijd tegen Tunesië zeker zullen missen, wordt verwacht dat andere spelers die deelnemen aan het WK voor clubs slechts een beperkt aantal minuten zullen spelen, meldt winwin. Deze maatregel is genomen in overleg met de clubs om overbelasting en blessures te voorkomen, aangezien de wedstrijd tegen Tunesië deel uitmaakt van de voorbereiding op de Afrika Cup 2025 en een vriendschappelijk karakter kent.
Lees ook: Waarom Lamine Yamal voor Spanje koos en Brahim Diaz voor Marokko
De mogelijke afwezigheid van belangrijke spelers als Hakimi en Diaz is een tegenslag voor de Marokkaanse ploeg. De prioriteit van de clubs om hun spelers fit te houden voor clubverplichtingen weegt echter zwaarder in deze fase. Het is nog niet duidelijk of de twee Atlas Leeuwen ook de vriendschappelijke wedstrijd tegen Benin zullen missen.
Lees ook: Achraf Hakimi mist wedstrijd Marokko-Tanzania door sanctie
Bondscoach Walid Regragui zal mogelijk een beroep moeten doen op andere spelers voor de wedstrijd tegen Tunesië. De definitieve selectie en de speeltijd van de internationals die actief zijn op het WK voor clubs zullen in de aanloop naar de wedstrijd bekend worden gemaakt.
Ayyoub Bouaddi in voorselectie Jong Frankrijk, Marokko hoopt nog
Fiat onthult elektrische "Tris" uit Marokko
Tanger was spil in prehistorisch netwerk met Europa
Marokkaanse politie presenteert superslimme patrouillewagen ’Amane’ (video)
Marokkaans Zaytouna FC met Maître Gims naar Kings League Piqué
Vueling start nieuwe route naar Marokko
Marokkaans Zaytouna FC met Maître Gims naar Kings League Piqué
Achraf Hakimi onvermoeibaar
Cristiano Ronaldo naar Wydad Casablanca?
Marokkaans toptalent Moncef Zekri tekent profcontract
Nieuw stadion in beeld voor oefenduel Marokko-Tunesië
En-Nesyri scoort en provoceert eigen fans
Sofyan Amrabat onder vuur na Instagram-post
Mohamed Ihattaren al weg bij RKC?