Zoeken

Abdeslam Ouaddou over trui Atlas Leeuwen WK-2018 : "Adidas lacht ons uit !"

- Sport

Geschreven door Laila A.

Abdeslam Ouaddou heeft teleurgesteld gereageerd op de nieuwe trui van de Atlas Leeuwen voor het WK-2018 in Rusland.

Op Facebook verklaarde de voormalige verdediger van het Marokkaans elftal dat Adidas Marokko beledigt met het design van de t-shirt.

"20 jaar wachten om een dergelijk outfit te dragen. Ik moet eerlijk zeggen dat Adidas ons gewoon uitlacht. Zelfs in Derb Ghallef of Derb Omar zouden ze meer inspiratie hebben gehad. Ze moeten het design herzien, er is nog tijd.", schreef Ouaddou op zijn Facebook.

De trui werd afgelopen vrijdag door Adidas in Casablanca onthuld. Veel Marokkanen vinden net zoals Ouaddou dat het sportmerk meer moeite had kunnen doen.

Lees meer

WK-shirt Marokko vandaag onthuld

De nieuwe wedstrijdshirts van Marokko voor het WK-2018 in Rusland worden naar verwachting vandaag onthuld.

Adidas wil WK-shirts Marokko niet onthullen uit vrees voor namaak

Marokko is de laatste WK-deelnemer die zijn truitjes nog niet heeft onthuld. Adidas en de Marokkaanse voetbalbond willen de release van de truitjes zolang mogelijk uitstellen

Met deze truitjes zullen de Atlas Leeuwen op het WK-2018 spelen

Adidas heeft de officiële trui van Marokko voor het WK-2018 in Rusland nog niet onthuld. Toch zijn er al beelden van de trui op internet te zien.

WK-2018 : Marokko krijgt voorschot van 2 miljoen dollar

De wereldvoetbalbond FIFA gaat een premie van 2 miljoen dollar aan Marokko betalen om de deelname van de Atlas Leeuwen aan het WK-2018 voor te bereiden.

Lijst 35 Atlas Leeuwen voor WK-2018 is vals

De voorlopige selectie van de Atlas Leeuwen voor het WK-2018 in Rusland die gisteren werd gepubliceerd is vals.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team