Badou Zaki tot beste coach van het jaar verkozen in Algerije
Badou Zaki is tot beste coach van het jaar 2017 verkozen in Algerije. De prijs werd door het sportblad Al Hadaf uitgereikt.
21 november 2017 - 19:40 - Sport
Abdenasser El Khayati mag volgend jaar gaan kiezen of hij voor Marokko of Nederland wil uitkomen. Een moeilijke beslissing voor de 28-jarige middenvelder van Ado Den Haag.
"Ik ben iemand van gevoel. Als een bondscoach mij selecteert, welke van de twee het ook is, dan neig ik daarnaar. Maar ik sta pas voor die keuze als ik door 1 van de 2 landen word geselecteerd.", verklaarde El Khayati enkele dagen geleden aan Fox Sports.
El Khayati had een tijdje geleden al een gesprek met Badou Zaki toen die nog bondscoach van Marokko was. Daarna hoorde hij echter niets meer. Voor het Nederlands elftal werd hij nooit gecontacteerd.
Lees meer
Badou Zaki is tot beste coach van het jaar 2017 verkozen in Algerije. De prijs werd door het sportblad Al Hadaf uitgereikt.
De Atlas Leeuwen zullen vijf vriendschappelijke interlands spelen alvorens naar Rusland te vertrekken voor het WK-2018.
Nasser El Khayati vertrekt volgend seizoen bij Ado Den Haag. De Marokkaans-Nederlandse voetballer wil zo snel mogelijk weg bij de club.
Nasser El Khayati zou het liefst een interlandcarrière bij Marokko spelen. Maar de 29-jarige speler is ook bereid om voor Oranje uit te komen.
Badou Zaki is de nieuwe coach van Jeunesse Sportive de Kabylie (JSK). De Marokkaan heeft een contract van 18 maanden met de Algerijnse club gesloten.