29 mei 2020 - 14:20 - Cultuur
Abdelaziz Stati is woedend op de Marokkaanse autoriteiten, en voornamelijk op het ministerie van Cultuur, dat niets doet voor artiesten in deze moeilijke tijden.
In een bericht op Facebook stelt de populaire zanger vragen over het nut van de artiestenkaart die door het ministerie wordt afgegeven aan erkende kunstenaars in Marokko.
Artiesten die het moeilijk hebben vanwege de coronavirus pandemie worden volgens Abdelaziz Stati helemaal niet geholpen. Ze worden uitgesloten van de financiële steun die aan de formele en informele sector werd toegekend ondanks het feit dat hun activiteiten sinds het begin van de lockdown volledig plat liggen.
Abdelaziz Stati vraagt daarom aan minister Othman El Ferdaous van Cultuur om "persoonlijk in te grijpen en deze burgers te helpen die, door hun werk, vreugde en blijdschap brengen aan het Marokkaans volk".
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko