25 april 2016 - 10:25 - Marokko
Een aardbeving met een kracht van 5,3 op de schaal van Richter werd zondag voor de Atlantische kust van Marokko gemeten. De beving werd in Casablanca en Rabat gevoeld.
Volgens het Marokkaans geologisch instituut werd de beving om 15:45 uur Marokkaanse tijd gemeten.
Persagentschap MAP schrijft dat er geen meldingen werden gedaan van schade of slachtoffers.
Lees meer
In Al Hoceima is in de nacht van zondag op maandag een nieuwe aardbeving waargenomen. De beving had een kracht van 4 op de schaal van Richter.
In de nacht van dinsdag op woensdag is in het noorden van Marokko een aardbeving met een kracht van 3,6 graden op de schaal van Richter gemeten.
In het noorden van Marokko is vrijdag een nieuwe aardbeving gemeten. Dat meldt het Marokkaans geologisch instituut.
In het noorden van Marokko is in de nacht van zaterdag op zondag een lichte aardbeving gevoeld.
Voor de kust van Nador en Al Hoceima is dinsdagochtend een nieuwe aardbeving met een kracht van 5,8 op de schaal van Richter gemeten.
Vrijdagavond heeft het Marokkaans geologisch instituut twee aardebevingen gemeten in de Alboran zee voor de kust van Nador en Al Hoceima.
Een nieuwe aardbeving met een kracht van 3,9 op de Schaal van richter werd zondagochtend voor de kust van Nador en Al Hoceima geregistreerd.
In de provincie Nador werd zondag een nieuwe aardebeving waargenomen. Dat meldt het Marokkaans geofysisch instituut in een verklaring.
In het Marokkaanse Midelt is donderdag een aardbeving met een kracht van 3,4 op de Schaal van Richter gemeten.
Een aardbeving met een kracht van 4,7 op de schaal van Richter werd zaterdagochtend in de provincie Al Hoceima geregistreerd.