Casablanca: baby te koop voor 2500 dirham
Marokko wordt opnieuw opgeschud door een babyhandel. De politie heeft ditmaal in Casablanca een vrouw gearresteerd die haar baby probeerde te verkopen.
29 december 2016 - 20:00 - Marokko
Schokkend! In de wijk Taddart in Agadir hebben zwerfhonden het lichaam van een baby verscheurd.
Het dood kindje was in een dekentje op straat gedumpt. Een voorbijganger ontdekte het lichaampje en waarschuwde de politie.
Het lichaam van de baby werd naar het Hassan II ziekenhuis in Agadir gebracht. Een onderzoek zal de doodsoorzaak moeten uitwijzen.
Lees meer
Marokko wordt opnieuw opgeschud door een babyhandel. De politie heeft ditmaal in Casablanca een vrouw gearresteerd die haar baby probeerde te verkopen.
In Marokko is opnieuw het levenloos lichaam van een baby op een stortplaats gevonden, deze keer in Taourirt.
Het lichaam van een pasgeboren baby is donderdagochtend in een vuilcontainer in Casablanca gevonden.
Het lichaam van een baby is zondag op een stortplaats in Zaio, op een dertigtal kilometers van Nador, gevonden.
In het zuid-Marokkaanse Agadir heeft een man eerder deze week een gruwelijke vondst gedaan. Hij ontdekte het lichaam van een pasgeboren baby bij een stortplaats.