29 december 2024 , 12:10 - Laila Amraoui - Sport
Hakim Ziyech heeft Galatasaray laten weten dat hij alleen zijn contract wil ontbinden als hij al zijn financiële rechten ontvangt. De Marokkaanse international eist 5,5 miljoen euro voor een vertrek in de komende transferperiode.
"Hakim Ziyech weigert af te zien van zijn salaris, waardoor Galatasaray gedwongen is om met elke club die hem wil overnemen te onderhandelen", meldt het Turkse medium NTV Sport.
Lees ook: Hakim Ziyech krijgt al maanden geen salaris
Verschillende clubs hebben interesse getoond in de speler, wiens contract bij Galatasaray loopt tot juni 2025. Het gaat om Everton, Ipswich, West Ham en Stade Rennais.
In een gesprek met een journalist van Spor Gecesi Digital zou Ziyech kritiek hebben geuit op de club en trainer Okan Buruk. "Het is voorbij met Galatasaray. Ik ben niet gelukkig. Ik heb iedereen laten weten dat ik de club in januari zal verlaten", zou Ziyech hebben gezegd. Hij voegde eraan toe dat hij "geen verantwoording meer hoeft af te leggen en doet wat hij wil".
Lees ook: Marktwaarde Hakim Ziyech keldert
De speler zou ook zijn ongenoegen hebben geuit over zijn trainer, Okan Buruk. "Ik heb nog nooit zo’n slechte coach gezien. Ik heb er zo’n spijt van dat ik naar Galatasaray ben gekomen. De resultaten interesseren me niet meer. Ik had de club aan het begin van het seizoen moeten verlaten. Maar ze hebben me tegengehouden", zou hij hebben gezegd.
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Ryanair’s geheime wapen voor recordwinsten? Vluchten naar Marokko
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Marokkaans plan voor militaire operatie in Sahara ligt klaar
"Geen enkel Arabisch land is nog beschermd tegen Israël"
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Badr Hari trakteert Marokko op uniek cadeau (video)
Amine Harit zoekt geluk in Turkije