Zoeken

Zelfverbranding bedrogen vrouw in Casablanca

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Een 55-jarige vrouw is zaterdag overleden na zichzelf in brand te hebben gestoken in de Maarif wijk te Casablanca. Het slachtoffer verdachte haar man van vreemdgaan met een andere vrouw.

De overledene was in conflict met haar man, die de nacht buiten had doorgebracht. Ze is zaterdag vroeg opgestaan en heeft haar kinderen verteld dat ze naar familie ging in de Sbata buurt.

Eenmaal buiten haar flatgebouw heeft de vrouw zichzelf overgoten met benzine en in brand gestoken. Ze kon niet op tijd worden gered.

Lees meer

Zelfverbranding straatverkoper in Oued Zem

Een straatverkoper van groenten en fruit heeft zichzelf maandag in brand gestoken in het centrum van Oued Zem. De man deed dit omdat de lokale autoriteiten hem geen plekje...

Rachid Azmi van voetbalclub Settat pleegt zelfmoord

Rachid Azmi, voormalig voorzitter van de voetbalclub "Renaissance Settat" (RSS), heeft zichzelf verbrand in de nacht van maandag op dinsdag, in Casablanca.

Moeder steekt zichzelf in brand in Kenitra

Een 50-jarige vrouw heeft zichzelf maandag in brand gestoken buiten het politiecommissariaat van Kenitra, waar haar zoon vast werd gehouden.

Honderd zelfverbranding in Marokko in 2011

Sinds het begin van de Arabische Lente, hebben 100 mensen zichzelf verbrand in Marokko. 20 overleden aan hun brandwonden, volgens een bron van het ministerie van Justitie.

Lalla Salma niet aanwezig op bruiloft halfzus

De vrouw van koning Mohammed VI, prinses Lalla Salma, zou vorig weekend niet hebben deelgenomen aan het huwelijk van haar jongere halfzus van vaderskant, in Fez.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team