Vrouwen en kinderen vermist na overstromingen in Marokko
Drie vrouwen en twee meisjes zijn sinds maandag vermist. Zij verdwenen tijdens de overstroming van de Oued Alfet in de regio van Azilal.
- Marokko
De nationale weg nr 16 tussen Tetouan en Al Hoceima is sinds zondag gedeeltelijk gesloten voor het verkeer na een aardverschuiving gevolgd door een steenval. Dat meldt het ministerie van Infrastructuur en Transport in een verklaring. De steenval gebeurde tussen Targha en Stihate. Het verkeer wordt omgeleid via Oued Laou en Jebha. Video!
Lees meer
Drie vrouwen en twee meisjes zijn sinds maandag vermist. Zij verdwenen tijdens de overstroming van de Oued Alfet in de regio van Azilal.
Een deel van de ringweg tussen Tetouan en Al Hoceima is sinds afgelopen woensdag gesloten vanwege vallende rotsblokken.
Het noord-Marokkaanse Al Hoceima is de zevende mooiste stad ter wereld om haar stranden volgens een ranking van Urban City Guides.
Koning Mohammed VI is afgelopen weekend in Tetouan aangekomen voor een korte vakantie. Hij zal er een tiental dagen verblijven alvorens Al Hoceima te bezoeken.
Luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc gaat vanaf 3 juni tussen Casablanca, Tetouan en Al Hoceima in het noorden van Marokko gaan vliegen.