Zoeken

Vrouw krijgt levenslang voor moord op docent in Kenitra

9 december 2015 - 16:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De rechtbank van Kenitra heeft een levenslange celstraf uitgesproken tegen een vrouw voor moord met voorbedachte rade op een docent.

De vrouw, verantwoordelijke van een geldtransferagentschap, zal ook een schadevergoeding van 150.000 dirham aan de familie van het slachtoffer moeten betalen.

Tijdens het onderzoek en haar proces bleef de verdachte de moord ontkennen. Het enige wat ze toegaf is dat ze de 43-jarige docent uit zelfverdediging had geslagen.

De politie verzamelde echter meerdere bewijzen die haar schuld bevestigden. Op het mes waarmee het slachtoffer werd vermoord werden ook haar vingerafdrukken gevonden.

Lees meer

Klacht tegen docent na seksueel getinte whatsappjes aan leerlinge in Marokko

De ouders van een leerlinge in het Marokkaanse Tifelt hebben aangifte gedaan tegen een docent nadat ze seksueel getinte berichten op de WhatsApp van hun dochter hadden ontdekt.

30 jaar cel voor vrouw die man vermoordde in Marokko

Een vrouw is door de rechtbank van Meknes tot 30 jaar cel en een schadevergoeding van 120.000 dirham veroordeeld voor de moord op haar man. Haar minnaar kreeg vijf jaar celstraf.

Levenslang voor man die vrouw en dochter vermoorde in Meknes

Een man is eerder deze week in het Marokkaanse Meknes tot een levenslange celstraf veroordeeld voor de moord op zijn vrouw en dochtertje in de gemeente Oualili.

Vrouw krijgt levenslang voor moord op Fransman in Marrakech

De moordenares van een Fransman is dinsdag door het hof van beroep in Marrakech tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld.

20 jaar cel voor gemeentevoorzitter die vrouw levend wilde verbranden in Marokko

De rechtbank in Kenitra heeft woensdag een voormalige gemeenteraadsvoorzitter tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor poging tot moord met voorbedachte rade. De man wilde...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team