Zoeken

Vrouw krijgt levenslang voor moord op docent in Kenitra

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De rechtbank van Kenitra heeft een levenslange celstraf uitgesproken tegen een vrouw voor moord met voorbedachte rade op een docent.

De vrouw, verantwoordelijke van een geldtransferagentschap, zal ook een schadevergoeding van 150.000 dirham aan de familie van het slachtoffer moeten betalen.

Tijdens het onderzoek en haar proces bleef de verdachte de moord ontkennen. Het enige wat ze toegaf is dat ze de 43-jarige docent uit zelfverdediging had geslagen.

De politie verzamelde echter meerdere bewijzen die haar schuld bevestigden. Op het mes waarmee het slachtoffer werd vermoord werden ook haar vingerafdrukken gevonden.

Lees meer

20 jaar cel voor gemeentevoorzitter die vrouw levend wilde verbranden in Marokko

De rechtbank in Kenitra heeft woensdag een voormalige gemeenteraadsvoorzitter tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor poging tot moord met voorbedachte rade. De man wilde...

Klacht tegen docent na seksueel getinte whatsappjes aan leerlinge in Marokko

De ouders van een leerlinge in het Marokkaanse Tifelt hebben aangifte gedaan tegen een docent nadat ze seksueel getinte berichten op de WhatsApp van hun dochter hadden ontdekt.

Levenslang voor man die vrouw en dochter vermoorde in Meknes

Een man is eerder deze week in het Marokkaanse Meknes tot een levenslange celstraf veroordeeld voor de moord op zijn vrouw en dochtertje in de gemeente Oualili.

Kapper in Marrakech krijgt levenslang voor moord op minnares

De rechtbank van Marrakech heeft eerder deze week een kapper tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn 20-jarige minnares.

Levenslang voor vrouw die werkgeefster onder winkel begroef in Marokko

De rechtbank van Rabat heeft afgelopen donderdag een levenslange gevangenisstraf uitgesproken tegen een vrouw die haar werkgeefster had vermoord en begraven.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team