Afrika Cup 2019: dit zijn de kwalificatiewedstrijden van Marokko
Het Marokkaans elftal is nog maar pas terug van het WK in Rusland maar moet zich al voorbereiden op de Afrika Cup 2019.
23 juli 2018 - 11:08 - Sport
De Atlas Leeuwen zullen in november een oefenduel tegen Tunesië spelen. De wedstrijd is een voorbereiding van de kwalificatiereeks voor de Afrika Cup 2019.
Het oefenduel werd door de Tunesische voetbalbond bevestigd en zal op 20 november in het olympisch stadion van Rades in Tunis worden gespeeld.
De Marokkaanse en Tunesische voetbalbonden vonden een akkoord tijdens een conferentie van de Afrikaanse voetbalbond die afgelopen zaterdag in Rabat werd gehouden.
Marokko speelde voor het laatst een oefeninterland tegen Tunesië in maart 2017 in Marrakech. Het koninkrijk won toen met 1-0.
Lees meer
Het Marokkaans elftal is nog maar pas terug van het WK in Rusland maar moet zich al voorbereiden op de Afrika Cup 2019.
Marokko heeft dinsdagavond Tunesië met 1-0 verslagen in een oefenduel in het Olympisch stadion van Rades bij Tunis.
Het Marokkaans jeugdelftal onder 23 jaar heeft vrijdag Tunesië met 1-0 verslagen tijdens een vriendschappelijk wedstrijd in het Chedly Zouiten stadion in Tunis.
Het Marokkaans elftal onder 17 heeft het UNAF voetbaltoernooi in Tunesië gewonnen en mag als gevolg naar de Afrika Cup 2019 (CAN U17) in Tanzania.
De Marokkaanse voetbalbond en Hervé Renard wensen een wedstrijd tegen Tunesië te spelen als voorbereiding op het WK-2018.