Politie legt beslag op 3,2 ton drugs in Chefchaouen
De Marokkaanse gendarmerie heeft afgelopen weekend in de regio van Chefchaouen 3,2 ton drugs onderschept. Dat meldt de gendarmerie in een verklaring aan persagentschap MAP.
7 december 2015 - 12:36 - Marokko
De politiedienst BCIJ heeft vrijdag 40 ton drugs onderschept op de snelweg tussen Casablanca en El Jadida. De dienst heeft beelden vrijgegeven van de negen verdachten die werden gearresteerd en de voertuigen die voor het vervoer van de drugs werden gebruikt. Video!
Lees meer
De Marokkaanse gendarmerie heeft afgelopen weekend in de regio van Chefchaouen 3,2 ton drugs onderschept. Dat meldt de gendarmerie in een verklaring aan persagentschap MAP.
Slechts een tiental dagen na een recordvangst van 40 ton drugs op de snelweg tussen Casablanca en El Jadida, heeft de politie meerdere verdachten gearresteerd.
In Casablanca heeft de politie zaterdag ruim drie ton drugs in beslag genomen. Dat laat de nationale veiligheidsdienst DGSN weten.
De politie heeft tijdens een anti drugsactie in Mezgaled, in de regio van Larache, 1,77 ton cannabis onderschept.
De politie heeft vrijdag op de snelweg tussen Casablanca en El Jadida een record drugsvangst van 40 ton gedaan. Dat meldt het ministerie van Binnenlandse zaken.