Vrouw in Tanger met 1400 drugspillen gepakt
In het noord Marokkaanse Tanger heeft de politie eind vorige week een vrouw gearresteerd met 1415 psychotrope pillen.
- Marokko
De politie heeft de arrestatie aangekondigd van een 31-jarige man voor de vernieling van christelijke graven in Tanger.
Volgens de DGSN werd de verdachte dinsdag aangehouden. Hij zou ook lijken hebben opgegraven op een begraafplaats in de wijk Boubana om waardevolle spullen te stelen.
De man werd in voorlopige hechtenis genomen. Hij zal na het onderzoek voor de rechter verschijnen.
Lees meer
In het noord Marokkaanse Tanger heeft de politie eind vorige week een vrouw gearresteerd met 1415 psychotrope pillen.
De Spaanse begraafplaats in de Noord-Marokkaanse stad Nador werd donderdag door onbekenden vernield. Volgens persbureau EFE werden 14 graven beschadigd.
Een politieman is maandag in Errachidia gearresteerd. Hij werd al enkele weken gezocht in verband met een verduisteringszaak.
Een dronken politiecommissaris is enkele dagen geleden in Marrakech gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen voor het rijden onder invloed van alcohol.
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft de arrestatie aangekondigd van een politie inspecteur in Tanger voor zijn betrokkenheid bij meerdere fraudezaken.