20 september 2014 - 20:51 - Wereld
Drie mensen, waaronder een vrouw, zijn vandaag door de politie gearresteerd in Cordoba, in het zuiden van Spanje. Zij worden ervan verdacht een Marokkaanse man te hebben ontvoerd en gegijzeld.
Volgens een verklaring van de politie verklaring overgenomen door EFE, maken de drie verdachte deel uit van een netwerk die mensen illegaal vanuit Marokko naar Spanje brengen. Een tiental dagen geleden had de Spaanse politie reeds vijftien leden van de bende gearresteerd.
De drie verdachten die vandaag werden opgepakt, worden beschuldigd van ontvoering, gijzeling en mishandeling van een Marokkaan. Het slachtoffer was via het netwerk Spanje binnengekomen en moest daarvoor nog 6000 euro betalen.
Het slachtoffer werd in een gebouw in Aguilar de la Frontera, in de regio van Cordoba, aangetroffen. Hij lag op de grond en was zichtbaar mishandeld en ondervoed.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning