Zoeken

Verdachten gijzeling Marokkaan gearresteerd in Spanje

20 september 2014 - 20:51 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Drie mensen, waaronder een vrouw, zijn vandaag door de politie gearresteerd in Cordoba, in het zuiden van Spanje. Zij worden ervan verdacht een Marokkaanse man te hebben ontvoerd en gegijzeld.

Volgens een verklaring van de politie verklaring overgenomen door EFE, maken de drie verdachte deel uit van een netwerk die mensen illegaal vanuit Marokko naar Spanje brengen. Een tiental dagen geleden had de Spaanse politie reeds vijftien leden van de bende gearresteerd.

De drie verdachten die vandaag werden opgepakt, worden beschuldigd van ontvoering, gijzeling en mishandeling van een Marokkaan. Het slachtoffer was via het netwerk Spanje binnengekomen en moest daarvoor nog 6000 euro betalen.

Het slachtoffer werd in een gebouw in Aguilar de la Frontera, in de regio van Cordoba, aangetroffen. Hij lag op de grond en was zichtbaar mishandeld en ondervoed.

Lees meer

Marokkaanse aangehouden na vondst lichaam 2-jarige zoon in koffer in Spanje

De Spaanse politie heeft een Marokkaanse vrouw en haar vriend gearresteerd, wiens kind begin november dood in een koffer was aangetroffen in het noord-Spaanse Oviedo.

Marokkanen opgepakt bij grote actie tegen schijnhuwelijken in Spanje

De Spaanse politie heeft donderdag 77 mensen opgepakt die ervan worden verdacht ruim 200 schijnhuwelijken te hebben georganiseerd. Meerdere Marokkanen behoren tot de verdachten.

Schijnhuwelijk met Marokkaan brengt 10.000 euro op in Spanje

De Spaanse politie heeft een grote netwerk voor schijnhuwelijke opgerold. Achttien mensen werden gearresteerd in Jaén en Córdoba, in het zuiden van het land.

Spanje pakt bende die honderden gestolen auto’s naar Marokko smokkelde

De Spaanse politie heeft de leden van een criminele bende gearresteerd die in twee jaar tijd ruim 265 gestolen Mercedes auto’s naar Marokko hebben gesmokkeld.

Marokkaan en zwangere vrouw op straat mishandeld in Bulgarije

Een Marokkaan getrouwd met een Bulgaarse vrouw werd eerder deze week op straat aangevallen en mishandeld door onbekenden in de Bulgaarse hoofdstad Sofia.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team