Recordvangst van 7000 liter smokkel alcohol in Marokko
De politie in Casablanca heeft drie alcoholsmokkelaars gearresteerd. Tijdens de politie-inval werden 270 vaten van 25 liter alcohol gevonden, dus 6750 liter alcohol.
- Marokko
De politie heeft in Casablanca een man gearresteerd die al maanden met vervalste geldbriefjes van 100 en 200 dirham betaalde.
Tientallen klachten van handelaren waren binnengekomen over de 41-jarige verdachte uit de wijk Derb Sultan. De man betaalde met valse briefjes met hetzelfde serienummer.
Bij de verdachte thuis vond de politie een computer en een moderne scanner-printer waarmee de man namaak bankbiljetten maakte.
In 2012 werden 11.649 valse bankbiljetten voor een totaalbedrag van 1,38 miljoen dirham onderschept in Marokko. Dit aantal zit sinds 2009 in een dalende trend. Vervalsers geven de voorkeur aan briefjes van 200 dirham.
Lees meer
De politie in Casablanca heeft drie alcoholsmokkelaars gearresteerd. Tijdens de politie-inval werden 270 vaten van 25 liter alcohol gevonden, dus 6750 liter alcohol.
In het noorden van Marokko zijn sinds enkele weken valse briefjes van 50 euro in omloop. Meerdere briefjes werden onder meer in Berkane en Nador in beslag genomen.
Vier buitenlanders verdacht van samenwerking met terroristische organisaties, werden vandaag door de politie gearresteerd in Laayoune en Marrakech. Dat meldt het Marokkaanse...
Een twintiger van Algerijnse afkomst is zaterdag in het Marokkaanse Oujda gearresteerd met valse briefjes van 100 euro.
De Marokkaanse politie heeft een man gearresteerd omdat hij zijn moeder mishandelde. Bij een huiszoeking bij hem thuis kwam aan het licht dat hij een bekende drugsdealer was.