Fez in rep en roer voor bezoek Koning Mohammed VI
Na een privé-reis in Frankrijk wordt Koning Mohammed VI deze dagen in Fez verwacht voor de lancering van meerdere infrastructuurprojecten.
9 mei 2016 - 22:30 - Marokko
De Tunesische Premier Habib Essid wordt van 10 tot 12 mei voor een werkbezoek in Marokko verwacht.
Essid moest in februari al naar Marokko komen voor een werkbezoek, maar had zijn reis op het laatste moment om gezondheidsredenen uitgesteld.
Het regeringshoofd zal tijdens zijn bezoek aan de Hoge Commissie Marokko-Tunesië deelnemen. Dat melden Tunesische media.
In Marokko zal hij voornamelijk over de economische samenwerking tussen beide landen spreken.
Lees meer
Na een privé-reis in Frankrijk wordt Koning Mohammed VI deze dagen in Fez verwacht voor de lancering van meerdere infrastructuurprojecten.
Koning Mohammed VI brengt medio mei naar verwachting een staatsbezoek aan China. Dit bezoek staats sinds 2014 gepland maar werd herhaaldelijk uitgesteld.
De Spaanse regering verwacht dat 2,8 miljoen mensen tijdens de zomeroperatie Marhaba 2016 via Spanje naar Marokko zullen reizen.
Premier Abdelilah Benkirane heeft tijdens de opening van de Marrakech Air Show laten weten dat het Marokkaans leger klaar stond om in te grijpen indien nodig.
Marokkaanse Premier Abdelilah Benkirane heeft met zijn bekende humor over de ruzie’s gesproken die hij met zijn vrouw Nabila heeft