Zoeken

Tsjadische man wilde bloedbad aanrichten in Marokko (video)

14 mei 2016 - 17:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Marokko heeft een verschrikkelijke bloedbad vermeden. Een Tsjadische terreurverdachte die zware aanslagen in het land wilde plegen werd vrijdagochtend door agenten van de BCIJ in Tanger gearresteerd.

De man was op 4 mei in Marokko aangekomen. In zijn woning werd munitie en bommateriaal gevonden. Hij had de leiding van een terreurcel van Daesh en wilde met zijn Marokkaanse en Algerijnse medeplichtigen dodelijke aanslagen op diplomatieke en toeristische doelwitten plegen.

Volgens het ministerie van Binnenlandse Zaken bereidde de man een remake van de aanslagen van 16 mei 2003 in Casablanca voor. Reportage Al Aoula!

Lees meer

Algerijnse terreurverdachten in Marokko gezocht

Drie Algerijnse onderdanen worden actief door de Marokkaanse veiligheidsdiensten gezocht voor hun vermeenden banden met de Tsjadische terrorist die in Tanger werd gearresteerd.

Politie attesteert terreurverdachte in Meknes

In het Marokkaanse Meknes hebben agenten van de politiedienst BCIJ een man gearresteerd die aanslagen voorbereidde.

Nieuwe terreurcel opgerold in Marokko, zes arrestaties

De politiedienst BCIJ heeft donderdag een nieuwe terreurcel opgerold. Zes verdachten werden in Tetouan, Martil en Casablanca gearresteerd.

Marokko: Tsjadische terrorist wilde « krachtige bommen » maken

Het Marokkaanse ministerie van Binnenlandse zaken heeft nieuwe informatie vrijgegeven over de plannen van de Tsjadische terrorist die vorige week in Tanger werd gearresteerd.

Marokko rolt terreurcel op die in Nador een kalifaat wilde oprichten

De Marokkaanse politiedienst BCIJ heeft vrijdag een terreurcel van Daesh opgerold. De leden van de cel wilden in het noorden van Marokko een kalifaat oprichten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team