11 augustus 2018 - 21:40 - Marokko
De politie heeft vrijdag in Guercif een man gearresteerd die tijdens een inbraak in een woning in Taza 3 miljoen dirham had gestolen.
Volgens een verklaring van de DGSN vond de inbraak op 3 augustus plaats. De 38-jarige dader maakte toen twee kluizen met 3 miljoen dirham buit.
Onderzoek leidde de politie van Taza tot Guercif, waar de verdachte in samenwerking met de lokale politiediensten werd gelokaliseerd en gearresteerd.
Een jonge vrouw die de dief vergezelde werd eveneens gearresteerd op verdenking van medeplichtigheid.
In de woning waar de twee verbleven werd een deel van het geld teruggevonden. De politie nam ook een auto in beslag die de dief net had gekocht met het gestolen geld. De politie sluit nieuwe arrestaties niet uit.
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"
Geheim document onthult Algerijns complot tegen Marokko
Casablanca klaargestoomd voor Koning Mohammed VI
Grootste busdeal ooit in Afrika: China levert honderden bussen aan Marokko
Historische prijsdaling olijfolie in Marokko
Marokko krijgt (eindelijk) toegang tot Amerikaanse vismarkt
Geheim document onthult Algerijns complot tegen Marokko
Casablanca klaargestoomd voor Koning Mohammed VI
Grootste busdeal ooit in Afrika: China levert honderden bussen aan Marokko
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Moordzaak Anouar in Tanger: familie wijst naar broers
Politieke aardbeving verwacht na corruptieonderzoek in Marokko